Nasza misja to szybki , bezpieczny i fachowy transport.

Świadczymy usługi z zakresu transportu, logistyki oraz prowadzenia projektów związanych z przemieszczeniem ładunków wielkogabarytowych i tych o dużej masie.
Oferujemy również specjalistyczne przeładunki ciężkich transformatorów
i generatorów do 300 ton wraz z ustawieniem lub demontażem na stanowiskach pracy.
Naszą ofertę kierujemy zwłaszcza do producentów urządzeń oraz wykonawców zadań inwestycyjnych z branży energetycznej, budowlanej, chemicznej, gazowej, metalurgicznej, górniczej, samochodowej, kolejowej, okrętowej i innych.

Nie straszny nam rodzaj ładunku.


Zapewniamy Klientowi kompleksową obsługę zlecenia od momentu opracowania projektu przewozu, poprzez załadunek, dostarczenie oraz rozładunek.
Przeprowadzamy przewóz pudeł lokomotyw do Niemiec i Włoch.
Gwarantujemy kompleksową realizację dostaw instalacji przemysłowych, kotłów, wirników, generatorów, maszyn, wyposażenia dla inwestycji na terenie całej Europy.
Organizujemy dostawy szyn kolejowych i tramwajowych w kraju i za granicą.
Zabezpieczamy transport konstrukcji stalowych infrastruktury drogowej, mostowej, wyposażenia stadionów, etc.

 

Firma transportowa - dlaczego warto z nami współpracować?

 

Aktualnie dużo osób szuka profesjonalnej firmy transportowej. Masz tak samo? Dlaczego warto podjąć kooperację właśnie z nami? Chcielibyśmy podkreślić, że w tej branży nie brakuje nam doświadczenia. Tworzymy zespół specjalistów. Mamy bardzo dużo wiedzy teoretycznej oraz profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zadania. Pozytywne opinie, ze strony Klientów, którzy już kiedyś skorzystali z naszej pomocy, to chyba najlepszy dowód na to, że warto nam zaufać. Cały czas dążymy jednak do tego, by nasza firma transportowa zawsze oferowała usługi na najwyższym możliwym pułapie. Nie zamierzamy zatem spoczywać na laurach. Permanentnie podnosimy swoje kwalifikacje, kupujemy nowoczesne maszyny i akcesoria itp. Dobre firmy transportowe (międzynarodowe i krajowe) idą z duchem czasu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ta branża szybko i jednocześnie dynamicznie się rozwija. Mamy zatem świadomość, że nie możemy pozostawać w tyle. Chcemy zawsze oferować transport (nie tylko teraz), który będzie szybki, bezpieczny i wykonany z należytą starannością.

 

Firmy transportowe oferujące szeroki zakres usług

 

Co jest głównym profilem naszej działalności? Wykonujemy fachowe, kompleksowe usługi transportowe. Wszystko dokładnie planujemy od samego początku aż do samego końca konkretnego zadania. Realizujemy usługi logistyczne, aby transport przebiegał bez najmniejszych nawet zakłóceń. W związku z powyższym dokładnie opracowujemy projekt przewozu. Potem skrupulatnie wykonujemy załadunek towaru, który jest właściwie zabezpieczany (nie ma zatem możliwości, aby w trasie został uszkodzony itp.). Następnie dostarczamy towar do lokalizacji docelowej. Oczywiście, nasza firma transportowa zajmuje się potem szybkim i precyzyjnym rozładunkiem. Działamy błyskawicznie i zgodnie ze wszelkimi przepisami. Jesteśmy w stanie poradzić sobie tak naprawdę z różnymi ładunkami. Nawet tymi wielkogabarytowymi, czy relatywnie ciężkimi. Co jeszcze jest w naszej ofercie? To też specjalistyczne przeładunki ciężkich transformatorów i generatorów (nawet do 100 ton). Dla nas demontaż i ustawienie w nowym miejscu pracy - tych sprzętów - nie stanowią żadnego problemu. Specjalizujemy się w transporcie długich elementów, a także maszyn rolniczych (w tym kombajnów). Klienci mogą też zamówić transport maszyn typowo budowlanych. To jednak nie wszystko. Nasza firma transportowa słynie z tego, że jest bardzo wszechstronna. Na rzecz Klientów wykonujemy też dostawy szyn tramwajowych i kolejowych, zabezpieczamy transport konstrukcji stalowych - infrastruktury mostowej czy drogowej itp.

 

Firma transportowa - międzynarodowa i krajowa

 

Warto zauważyć, że nasza firma transportowa międzynarodowa działa nie tylko na terenie Polski. Realizujemy swoje usługi też poza granicami państwa. Możecie być spokojni, ponieważ mamy w tym aspekcie wieloletnie doświadczenie. Wykwalifikowana kadra posiada stosowne umiejętności i dokumenty, by przewozić towary po rozmaitych zakątkach. Co możemy dla Ciebie konkretnie zrobić? Poza wyżej wymienionymi usługami realizujemy również przewóz pudeł lokomotyw - np. do takich krajów, jak Niemcy i Włochy. Jesteśmy coraz bardziej znani z tego, że kompleksowo realizujemy dostawy rozmaitych instalacji przemysłowych. Przewozimy też wirniki, kotły, maszyny, generatory, wyposażenia dla rozmaitych inwestycji - i to tak naprawdę na terenie całej Europy. Profesjonalnie, szybko i całkowicie bezpiecznie. Oczywiście, liczy się dla nas czas, aczkolwiek każdego naszego Klienta możemy zapewnić o tym, że działamy zgodnie z prawem i obowiązującymi przepisami - także tymi drogowymi.

 

Usługi transportowe (międzynarodowe i krajowe) - kto może skorzystać?

 

Nasze usługi - na terenie Polski oraz poza granicami kraju - są w 100% fachowe. Nie tylko ze względu na wykwalifikowany personel, który z należytą dokładnością podchodzi tak naprawdę do każdego zlecenia. Poza tym mamy odpowiednią flotę pojazdów. Samochody - o różnych gabarytach i parametrach - są stricte przeznaczone do przewożenia rozmaitych ładunków. Szybko i w optymalnych warunkach. Tak, aby żadnemu elementowi nie stała się nawet najmniejsza krzywda w tracie. Kto powinien zainteresować się naszymi usługami? Już od wielu lat prężnie współpracujemy z producentami rozmaitych urządzeń. Tak samo jest biorąc pod uwagę podmioty (realizujące zadania inwestycyjne) z branży energetycznej, chemicznej, budowlanej, metalurgicznej, gazowej, górniczej, kolejowej, samochodowej, okrętowej itp. Masz zwykły ładunek do przewiezienia? A może gabaryty są dość specyficzne? Zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy pewni, że uda nam się znaleźć wyjście z każdej sytuacji.

 

Usługi transportowe - cennik przypadnie do gustu Klientom

 

Czym jeszcze cechuje się nasza firma transportowa? Cennik na pewno Ci się spodoba. Dlaczego? Wszak z jednej strony gwarantujemy profesjonalne, dokładne, wszechstronne i szybkie usługi. Nasi Klienci mogą też liczyć na pełne wsparcie od samego początku do samego końca danego przedsięwzięcia. Co jeszcze nas wyróżnia? Możemy też pochwalić się naprawdę stosunkowo niskimi cenami. Gwarantujemy atrakcyjne warunki finansowe za usługi transportowe nie tylko krajowe, lecz też zagraniczne. Możesz nam na 100% zaufać. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony ze współpracy właśnie z naszym podmiotem.